Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sunrise, sobota, nervo"Bilety wyprzedane" - taki komunikat spotkał tych, którzy chcieli kupić bilety na sobotni festiwal. Na parkingu, amfiteatrze i placu wokół, bawiły się tłumy.


Kto chciał, mógł zaopatrzyć się w bilety za odstępnym na różnych portalach lub w pobliżu wejścia na teren festiwalu, bo oficjalnie nikt już ich nie sprzedawał - rozeszły się na pniu. Szczęśliwcy nabywali bilety w cenie 500 zł, a na koniec wyprzedaży nawet 800 zł. Zainteresowanie imprezą było ogromne i wiele osób było zawiedzionych, że bilety rozeszły się tak szybko. Wniosek z tego taki, że nie należy się rozglądać za wejściówkami na ostatnią chwilę.

W ostatni wieczór i noc na Sunrise Festival wystąpili m.in. Sebastian Ingrosso, Marcus Schossow, Nervo, Fedde Le Grand. Dużą popularnością cieszył się występ grupy Nervo w amfiteatrze, który w tym czasie był wypełniony po brzegi. Fotogaleria z sobotniego Sunrisu już wkrótce.

Fot. Kacper Pajorreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama