Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, woodstock, festiwal, fotogaleriaJuż po raz 19 w Kostrzynie nad Odrą odbył się Przystanek Woodstock. Jak co roku, line-up stał na najwyższym poziomie. Był tam nasz reporter Kacper Pajor.


Przez trzy festiwalowe dni Woodstockowicze bawili się do muzyki zespołów takich jak Anthrax, Enter Shikari, Ugly Kid Joe czy Kaiser Chiefs. Nie zabrakło również gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak Kamil Bednarek, Maria Peszek, Happysad, Enej, Big Cyc czy Mech. Przystanek gościł w tym roku ponad pół miliona osób.

Zapraszamy do fotogalerii z rockowego szaleństwa w Kostrzynie autorstwa Kacpra Pajora, a już wkrótce do specjalnego odcinka programu "Bez tytułu" nagranego właśnie na Woodstocku!


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama