Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, memoriał, barta, trafasTradycyjnie, w LO imienia Mikołaja Kopernika odbywa się Memoriał Michała Barty. Przy okazji, w ramach  festynu uczniowie zbierali na szkolne Wi-Fi.


Na stadionie lekkoatletycznym w Kołobrzegu odbył się XV Memoriał Michała Barty. Mityng lekkoatletyczny organizowany jest regularnie od 1999 roku. Zawody te są hołdem dla zmarłego w 1996 roku podczas olimpiady w Atlancie kołobrzeskiego oszczepnika, trenera i wychowawcy młodzieży. Dziś przy LO im. M. Kopernika nie zabrakło przyjaciół kołobrzeskiego trenera. Pojawił się również Dariusz Trafas, wychowanek Michała Barty, polski oszczepnik i wicemistrz świata juniorów.

Młodzież natomiast zorganizowała szkolny festyn, z wieloma pomysłowymi usługami, od gastronomii po wróżbiarstwo. Zbierano pieniądze na szkolne Wi-Fi.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama