Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ślubowanie, port, uczniowie, zespół szkół morskichPogoda dopisała uczniom Zespołu Szkół Morskich imienia Polskich Rybaków i Marynarzy, którzy dziś w Marinie Solnej złożyli swoje szkolne ślubowanie.


Uroczystości szkolne rozpoczęły się mszą w bazylice, którą celebrował biskup Paweł Cieślik. Następnie, młodzież, rodzice, nauczyciele i goście przemaszerowali spod świątyni do Portu Jachtowego, gdzie w Marinie Solnej odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Jak co roku, szkolna uroczystość nabiera charakteru ogólnomiejskiego. W szkole uczą się uczniowie ze wszystkich województw w Polsce. Na pasowanie przybyli też rodzice uczniów, z różnych zakątków kraju. Niektórzy pierwszy raz w życiu widzieli tego rodzaju ceremonię. Na koniec odbył się pokaz musztry paradnej.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama