Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, sixto, halloweenKolorowo, hucznie i strasznie dobrze było minionej nocy w SIXTO. Hitem byli ci, którzy obok dobrej zabawy, potrafili się dobrze przebrać, aż za dobrze...


Chcielibyśmy bardzo mocno podziękować za tak liczną frekwencję. Szczególne ukłony dla Wszystkich którzy włożyli dużo pracy w swoje stroje, makeup'y i przebrania. Efekt był piorunujący!!! Chcielibyśmy dodatkowo Was za te przebrania wynagrodzić, wszyscy przebrani którzy znajdują się na zdjęciach prosimy, aby oznaczyli siebie. Te osoby dostaną wstęp free na Andrzejki i drinka przy barze gratis. Bardzo dziękuję pani Joanna Van Fenema za wspaniałe wizaże i make'up dla naszego personelu. Dziękujemy Michałowi Kruszyńskiemu za przygotowanie upiornych masek i dekoracji. Trud i praca włożona w przygotowanie Halloween przez nasz personel procentuje tym że imprezy nasze z roku na rok są coraz lepsze i coraz więcej osób bierze udział w zabawie - jeszcze raz dziękujemy!

SIXTO

www.facebook.com/ClubSixto

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama