Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gala, styluPo raz piąty w "Aquariusie" odbyła się "gala Stylu". Goście mogli zobaczyć m.in. podopiecznych Stow. na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.


Galę otworzyła Prezes PSOUU Barbara Szczeglik i przewodniczący zarządu Marian Jagiełka. Na wybiegu prezentowali się podopieczni i opiekunowie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Prezentowali oni projekty własne, jak i cenionych projektantów takich jak Karolina i Krystyna Badeńska, Maciej Domański, Anna Krzyżanowska czy Tomasz Ossoliński. Ponadto, prezentowali również własne projekty stworzone na warsztatach. Całości dopełniły występy artystyczne przygotowane przez szkoły "We Dance" i "Pasja".

Fot. Kacper Pajor

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama