Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, halny, krahl, podhaleOstatnie wiatry dokonały ogromnych zniszczeń na Podhalu. Tam właśnie wybrał się kołobrzeżanin - Piotr Krahl, który nadesłał nam korespondencję.


Największe zniszczenia powstały w Dolinie Chochołowskiej i Kościeliskiej. W tych miejscach zostały też wykonane fotografie. Zniszczenia są bardzo duże. Powaliło tysiące drzew. Zerwane są linie energetyczne, w wielu miejscach nie ma prądu. Latające przedmioty i walące się drzewa raniły 70 osób. Zakopane powoli wraca do normy. Trwa przywracanie drożności dróg. Jak mówi jeden z leśniczych, nie pamięta tak silnego halnego od 1958 roku, kiedy wiatr wiał z prędkością nawet 300 km/h. Tym razem było o połowę mniej.

foto: Piotr Krahl
www.pasadena.eu.pl


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama