Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, zet,dwójka,koncertW niedzielę na plaży na koncercie „Lato ZET i Dwójki” przy Kamiennym Szańcu bawiło się kilkanaście tysięcy osób. Miasto otworzyło w ten sposób lato w Kołobrzegu.


Na multimedialnej scenie wystąpiło aż dziesięć gwiazd z Polski i zagranicy. Kate Ryan przypomniała swoje największe przeboje, które porwały do zabawy zebrane tłumy. Furorę zrobił występ Donatana i Cleo, niedawnych reprezentantów Polski na festiwalu Eurowizji. Na zakończenie zaśpiewała Edyta Górniak, która tradycyjnie zaskoczyła swoją kreacją. Tym razem skromnie – wystąpiła w skórzanej czarnej kurtce i kwiecistej spódnicy. Jednak przebojem koncertu okazała się piosenka grupy Pectus pt. „Barcelona”. Tak zdecydowali widzowie w głosowaniu sms-owym. Koncert poprowadzili: Marika (TVP2) oraz Rafał Olejniczak (szef Radia ZET).

A jak prezentowali się artyści w Kołobrzegu możecie zobaczyć sami w fotogalerii Kacpra Pajora.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama