Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sunrise,festival,sobotaW amfiteatrze i na parkingu przy ul. Fredry trwają koncerty w ramach XI edycji Sunrise Festival. Według szacunków, bawi się tam ponad 20 tysięcy ludzi.


Dziś dobiega powoli końca finał Festiwalu Sunrise. Za nami występy m.in. takich gwiazd jak Showtek i Skytech. Bilety na sobotni koncert zostały wyprzedane przed otwarciem bram festiwalu. Podobnie na dzisiejszy koncert niedzielny nie ma już biletów. Fantastyczna atmosfera panuje w amfiteatrze. Znaleźć tam wolne miejsce graniczy z cudem. Nie lepiej jest na parkingu, gdzie każda wolna powierzchnia została wykorzystana do świetnej zabawy. W niektórych miejscach nawet oglądanie fajerwerków było utrudnione, bo niektórzy - w co trudno uwierzyć, sobie zasłaniali...reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama