Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

sienkiewicz,studniówkaTo pierwsza studniówka w naszym powiecie. Tradycyjnie, na sto dni przed maturą, bawiła się młodzież z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza.


Pierwszego poloneza w tym roku młodzież wykonała w hotelu "Diva". Były podziękowania dla rodziców, dyrekcji i nauczycieli. Ostatecznie wiadomo, rok szkolny jeszcze się nie skończył, a z każdym dniem matura coraz bliżej. Zabawa nadal trwa, ale po pierwszych ocenach można śmiało stwierdzić, że to udana studniówka w Kołobrzegu. Zarówno dyrektor, Mirosław Ołdak, jak i goście, życzyli nie tylko świetnej zabawy, ale przypominali, że po zabawie, będzie czas na naukę...


reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama