Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ekonom,studniówkaTrzy polonezy zatańczyli dziś wieczorem uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak. Młodzież bawi się w hotelu "Diva".


Tuż przed feriami bawi się młodzież z "Ekonoma". Rodzice zachwyceni swymi pociechami, nie ukrywali dumy z wykonania tradycyjnego poloneza. Zabawa potrwa do wczesnych godzin rannych i jak mówił dyrektor Zbigniew Stankiewicz, obowiązuje zakaz dyskusji o uczeniu się i egzaminach. A od poniedziałku ferie...
 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama