Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

marynarze,studniówka,kołobrzegDzisiejszego wieczoru, na balu studniówkowym bawią się aż trzy szkoły. Obok "Ekonoma", odwiedziliśmy także uczniów Zespołu Szkół Morskich.


Studniówka Zespołu Szkół Morskich odbywa się w "Ikar Plaza". Było tradycyjne wprowadzenie dyrektora Lecha Pieczyńskiego, ale były również podziękowania dla nauczycieli i wychowawców. I choć dla nikogo nie ma wątpliwości, że matura i egzaminy zbliżają się wielki krokami, to dziś mało kto tym się przejmował. Dziś był polonez, potem szampańska zabawa, a ten weekend rozpoczyna dwa tygodnie ferii zimowych. 

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama