Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kopernik,studniówka,kołobrzegDo egzaminów maturalnych pozostało jeszcze 106 dni. Na ostatniej w naszym powiecie studniówce, bawią się uczniowie I LO im. Mikołaja Kopernika.


Uczniowie Kopernika bawią się w hotelu "Marine". W swoim przemówieniu, dyrektor szkoły - Józef Skorupiński nawiązał do symboliki studniówki. - Bal studniówkowy to taki symboliczny początek etapu wchodzenia w dorosłość, a jak wiemy wszyscy, dorosłość oznacza koniec beztroskiej młodości.

Młodzież zatańczyła tradycyjnego poloneza i trzeba przyznać, że sporo napracowała się nad poszczególnymi układami. Były podziękowania dla rodziców, nauczycieli i wychowawców. Zabawa trwa.
Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama