Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komorowski,gromek,kołobrzegWizyta Bronisława Komorowskiego w Kołobrzegu miała spokojny przebieg. Odbyło się bez ekscesów, zapewne ze względu na wątki patriotyczne.


Zarówno prezydent jak i jego ochrona mogli być bardzo zdziwieni ciepłym i pozytywnym przyjęciem w Kołobrzegu głowy państwa. W Koszalinie tak spokojnie już nie było. Nad Parsętą, Bronisław Komorowski znalazł chwilę na rozmowy z kombatantami, był na kawie w ratuszu, odwiedził kryptę kardynała Jeża w Bazylice Mariackiej, pozował do zdjęć z młodzieżą oraz przedstawicielami Ligi Morskiej i Rzecznej. Zapraszamy na fotorelację Kacpra Pajora, Przemka Grynia oraz Maćka Hryba. Za unikalne zdjęcia dziękujemy także Tadeuszowi Jończykowi.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama