Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

zlot,kołobrzeg,zimna wojnaPierwszy Zlot Zimnowojenny odbędzie się w naszym mieście w dniach 18 i 19 lipca na tzw. "małpim gaju" przy ulicy Koszalińskiej przed firmą "Bastion".


Tematyka zimnej wojny jest coraz bardziej popularna, ale wciąż mamy więcej imprez promujących czasy nowożytne lub okres II wojny światowej. W naszym mieście odbędzie się zlot pojazdów i rekonstruktorów z czasów tu po drugiej wojnie, ale także z okresu zimnej wojny. Obok prezentacji i uruchamiania pojazdów wojskowych z różnych okresów Polski ludowej, będą również dioramy i militarne prezentacje.

Organizatorem zlotu jest Fundacja "Historia Kołobrzegu", we współpracy z Muzeum Oręża Polskiego, Gminą Miasto Kołobrzeg oraz Starostwem Powiatowym. Więcej informacji już wkrótce.

 

zlot,kołobrzeg,zimna wojna
Fot. archiwum Pikniku Wojskowego

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama