Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, newsweek, twierdza, kołobrzeg"Newsweek" poświęcił ekstra wydanie wakacyjne tematyce militarnej. na ponad 100 stronach opisano fortyfikacje w całym kraju, w tym Twierdzę Kołobrzeg.


Do tej pory, żadne wydawnictwo, a tych na wakacje jest wiele, nie zająknęło się o atrakcji, jaką są pozostałości po Twierdzy Kołobrzeg. Mamy kilka zabytków godnych uwagi, jak Fort Ujście, Reduta Morast, Reduta Solna czy Szaniec Kamienny, który jednak ostatnio zamienił się w architektonicznego potwora, tak więc lepiej go nie pokazywać. "Newsweek" opublikował zdjęcia Przemka Grynia z dwoma sztandarowymi zabytkami, a więc Fortem Ujście z latarnią morską, a także Redutą Morast, zwaną bagienną w rozbudowanym porcie jachtowym.

Trzeba powiedzieć, że opracowane kompendium przez "Newsweeka" to obowiązkowa lektura dla każdego pasjonata militariów. Przy okazji wakacyjnych wycieczek, można zwiedzić to i owo. Dobrze, że wśród wielu atrakcji w całej Polsce tym razem znalazł się Kołobrzeg. Zresztą, już wkrótce ukończona zostanie i udostępniona wszystkim historyczna platforma internetowa "twierdzakolobrzeg.pl". Twierdza Kołobrzeg to wartościowy produkt turystyczny naszego miasta, przez lata lekceważony, a teraz niedoceniany. Gdzie indziej, to fantastyczny hit promocyjny. Być może będzie tak i w Kołobrzegu.

Poniżej: cała strona poświęcona tematyce kołobrzeskiej twierdzy.

informacje kołobrzeg, newsweek, twierdza, kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama