Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gra, kolberg, gra miejskaJak zachęcić do zapoznawania się z historią Kołobrzegu? Najlepsza do tego jest zabawa. Jeśli zabawa, to idealna jest gra. Będą nowe edycje gry miejskiej.


Dzięki Urzędowi Miasta, powstała Kołobrzeska Gra Miejska wersja 2014 (zobacz). Była to wersja demo, która wykazała, że jest dość duże zainteresowanie tego rodzaju propagowaniem historii. Uczestnicy gry sami przebywali trasę i rozwiązywali zadania. Wszystko zaś wskazuje na to, że kolejne wersje gry miejskiej na rok 2015 będą już w pełni animowane i bardziej skomplikowane.

Gra ma przede wszystkim charakter edukacyjny. Wymaga pewnej wiedzy, ale także pomysłowości. Gracze muszą rozwiązać zadania i dotrzeć z karta gracza do mety. Przewidziano różne grupy wiekowe i różne tematyki. Pierwsza z nich to kołobrzescy bohaterowie, zabytki i legendy. Druga w całości poświęcona zostanie Twierdzy Kołobrzeg. Dzięki grze, można zwiedzić miasto, poznać jego tajemnice i ciekawostki. Gra bawi, ale też uczy. Więcej szczegółów już wkrótce.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama