Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

30 listopada 2022    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2022    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Search
Szukaj
DZIEŃ DZIECKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH
Sobota, 05 czerwca 2021, 12:00 - 20:00

dzień muzeum


Muzeum Oręża Polskiego zaprasza na specjalną imprezę pod kryptonimem „Dzień Dziecka dla małych i dużych”, która odbędzie się na wystawie plenerowej przy ul. E. Gierczak 5 w sobotę 5 czerwca w godz. 12.00-20.00.

W programie militarnym przedsięwzięcia jest odpalanie czołgu T34-85 czy historycznego działa SU76. Będą dioramy historyczne, pojazdy wojskowe i rekonstruktorzy z GRH Kołobrzeg, GRH Wybrzeże, GRH REGA oraz stowarzyszenia „PERUN”. Odwiedzi nas Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe ze swoim falkonetem, które pokaże, jak wykonuje się salut bracki. Przyjedzie wojskowa ciężarówka z zabawkami firmy „EPEE”, które będzie można wygrać w muzealnych konkursach. Ze swoim stanowiskiem historycznym pojawi się także Grupa Eksploracyjno-Poszukiwawcza „Parsęta”, gdzie każdy będzie mógł zostać Indianą Jonesem.

Przez cały czas trwania imprezy, w kuchni polowej GRH Kołobrzeg będzie miło bulgotać wojskowa grochówka. O godz. 17.00 rozpocznie się wydawanie co najmniej 200 porcji zupy.

Muzealny Dzień Dziecka odbywa się pod patronatem starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego. Wstęp na imprezę oraz grochówka są bezpłatne. Zapraszamy!

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama