Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

rybczyński, dziemba kołobrzeg

W sobotę, tradycyjnie, audycja "Dobry Zły i Brzydki" wyemitowana została na antenie Radia Kołobrzeg. Jej gospodarz, Piotr Rybczyński, razem z Robertem Dziemba, podjęli najważniejszy temat tygodnia, czyli permanentny atak na ich osobę za użycie słowa "Błyskotka". Tym razem o tym, jak krytykę dziennikarską można zamienić w wygodną na potrzeby polityczne lokalnego aparatu władzy mowę nienawiści. Co ciekawe, takie obawy panowie mieli kilka tygodni temu, po śmierci Pawła Adamowicza. Dziś sami są oskarżani o stosowanie cyberprzemocy, tylko dlatego, że krytykują rządzących. Dziś, o dziwo, dochodzi to do rangi odwagi. Więcej w materiale wideo.

P.S. Informacja o tym, że audycja w TKK z udziałem Ilony Grędas-Wójtowicz odbędzie się bez udziału telefonów, była znana do momentu realizacji audycji. Ostatecznie, telefony zostały dopuszczone. Audycję poprowadził Mariusz Wolański z udziałem Macieja Bejnarowicza.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama