Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Podczas naszej audycji, rozmawialiśmy szeroko o temacie przepychanki, jaka wytworzyła się pomiędzy Radą Miasta a starostą kołobrzeskim w temacie odłowu i odstrzału dzików. Radni chcą, aby powiat dziki odłowił, ale nie chcą płacić za ich odstrzał. Tymczasem powiat ma związane ręce i nie ma dzików gdzie wywieźć. A tych jest w Kołobrzegu coraz więcej i coraz lepiej się one tu czują. Mówiąc krótko, zadomowiły się. Dlatego szef Klubu PiS, Maciej Bejnarowicz, zaapelował krótko do Tomasza Tamborskiego, aby ten miał jaja i podjął konkretną decyzję w tej sprawie.

Przy okazji, pojawiła się kwestia związana ze zjawiskami paranormalnymi w Radzie Miasta. Jak wyjawili nasi goście, wysoki rangą urzędnik magistratu polecił, aby zamiast protokołu z ostatniego posiedzenia Komisji Rewizyjnej sporządzono stenogram. Stało się to bez wiedzy przewodniczącego komisji. Gdy stenogram sprawdzono, okazało się, że brakuje w nim jednego, ale ważnego zdania. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama