Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

Gdy nagrywana była audycja "Dobry, Zły i Brzydki" w Urzędzie Miasta był już powołany pełnomocnik ds. równego traktowania. Dopiero w piątek wieczorem okazało się, że pełnomocnik zrezygnował. Omawiamy kontrowersje związane z utworzeniem tego stanowiska i tego, co zaprezentował sam pełnomocnik, a także ciągłe twierdzenie przez prezydent Annę Mieczkowską, że stosowany jest hej, nagonka i inne słowa odnoszące się do kontroli pracy magistratu i działań prezydenta. Za to słychać z drugiej strony, od pracowników urzędu, o atmosferze braku zaufania i niepewności po ostatniej reorganizacji. W drugiej części audycji rozmawiamy o zachowaniu opozycji w Radzie Powiatu i bezpodstawnych oskarżeniach radnego Henryka Bieńkowskiego. Podsumowując, jak mówi Piotr Rybczyński, dziś sztuką jest samemu wywołać kryzys i następnie nim zarządzać. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama