Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

W tym wydaniu audycji "Gdzie Drwa Rąbią" rozmawiamy o promocji Kołobrzegu i ostatniej prezentacji podczas sesji Rady Miasta. Radni wspólnie zauważyli, że tak de facto, zamiast prezentacji o promocji, była prezentacja o rozwoju miasta. A to coś zupełnie innego. Nasi rozmówcy nie potrafili po tym przedstawieniu powiedzieć o niczym konkretnym, poza sprawami inwestycyjnymi, co miałoby być promocją marki Kołobrzeg. Jacek Woźniak, przewodniczący Rady Miasta, poruszył także problem funkcjonowania "mieszkańca Rafała", niebędącego urzędnikiem, a według opozycji do Anny Mieczkowskiej mającego duży wpływ na to, co dzieje się w Kołobrzegu. Drugi temat dotyczył zapytań, interpelacji oraz traktowania radnego Piotra Rzepki. Trudno nie odnieść wrażenia, że ekipa Anny Mieczkowskiej robi wszystko, aby tych trudnych pytań, z którymi jak można było zobaczyć w ubiegłym tygodniu, prezydent sobie nie radzi lub atakuje pytających, było jak najmniej. A każdy, kto zadaje trudne pytania, staje się wrogiem publicznym. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama