Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komenatarze kołobrzeg

W kolejnym odcinku audycji „Gdzie drwa rąbią”, rozmawiamy o odstrzale dzików, ale także o sytuacji w urzędzie nowych etatach, a także zatrudnianiu radnych. Przewodniczący Rady Miasta Jacek Woźniak zwrócił uwagę na to, że Anna Mieczkowska jest niedostępna dla mieszkańców, a to, co obecnie dzieje się w magistracie, to cyrk. Skarżą się, ludzie, inwestorzy, a Kołobrzeg staje się powoli pośmiewiskiem w sąsiednich gminach i powiatach. Obecny prezydent miał mieć wszystkie pomysły gotowe, opracowane, miał mieć sztab ludzi i szuflady pełne uchwał. A jak mówi Woźniak, projektu uchwały o dodatkach dla nauczycieli radni nie otrzymali do tej pory, choć tymi dodatkami Mieczkowska chwaliła się na swoje 100 dni. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama