Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

W naszej audycji komentatorskiej poruszyliśmy na początku temat związany ze sporami radnych. Było o emocjach w klubie OK Jacka Woźniaka, choć szef Rady Miasta i członek tego klubu, Jacek Woźniak, nie zgadzał się z krytyką Izy Zielińskiej czy Karoliny Szarłaty-Woźniak. Bronił się także radny Dariusz Zawadzki, szef Klubu Kołobrzescy Razem. To on przepraszał z kwiatami radną Izę Zielińską, ale też to on zarzucał obu konkurencyjnym klubom wprowadzanie zamieszania i sekowania największego klubu w Radzie Miasta, jakim są Kołobrzescy Razem.

Nie sposób było nie skomentować rezygnacji z pełnionej funkcji przez Monikę Foremną-Pilarską. Maciej Bejnarowicz po raz pierwszy spotyka się z sytuacją, w której zastępca prezydenta opuszcza tego prezydenta z radością i uśmiechem na ustach. Komentatorzy zwracali uwagę na atmosferę panująca w urzędzie i na to, że to media i panująca pani prezydent podgrzewają to, co dzieje się w stosunkach pomiędzy Radą Miasta i prezydentem, a potem mają o to pretensje. Jak zaznaczał Jacek Woźniak, to mieszkańcy wybrali radnych, tak jak wybrali prezydenta. I skoro Anna Mieczkowska podkreśla, że realizuje swój program wyborczy, tak samo realizuje go większość w Radzie Miasta i ma do tego ustawowe uprawnienia.

W audycji poruszyliśmy także temat Karty Mieszkańca i tego, co będą mieli z niej zwykli obywatele i dlaczego nic lub tak niewiele. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama