Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

woźniak bejnarowicz kołobrzeg

Suchej nitki na decyzjach Anny Mieczkowskiej nie zostawia opozycja. Według Macieja Bejnarowicza, przykład parkingu przy amfiteatrze dowodzi obowiązywania standardów białoruskich. Nie zgodził się z nim Jacek Woźniak, który uważa, że to standardy włoskie. Panowie chwilę zastanawiali się nad miejskimi układami, po czym skrytykowali prezydent Annę Mieczkowską za niekompetencję. Zastanawiają się również nad sprawą działania na szkodę zarówno gminy Miasto Kołobrzeg, ale również spółki kapitałowej, której zarząd zrezygnował z dochodowego interesu, ze względu na kwestie wizerunkowe, swoje i prezydenta. Czy sprawa trafi do prokuratury? Więcej w materiale wideo.

Od redakcji: w audycji nie wziął udziału po raz kolejny szef Klubu Kołobrzeskich Razem Dariusz Zawadzki, pomimo przekazanego zaproszenia.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama