Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

Jedni Andrzeja Dudy nie lubią, drudzy uważają, że jest najlepszym prezydentem. I choć łamie konstytucję, to jednak osądzić może go jedynie Trybunał Stanu. Dopóki takiego wyroku nie ma, nic prezydentowi zarzucić nie można. Co więcej, należny jest mu szacunek jako głowie państwa. Patrząc jednak na niektóre komentarze, można odnieść wrażenie, zwłaszcza na Facebooku, że dozwolona krytyka została miejscami przekroczona. Zapewne Kołobrzeg wolałby zaprosić prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz. I gdyby ją potraktować w ten sposób, co prezydenta Andrzeja Dudę w internecie, byłby skandal. Więcej o tym w materiale wideo.

W komentarzu usłyszymy również o promocji Kołobrzegu, która z promocją niewiele ma wspólnego, podsumujemy słabą listę SLD w wyborach parlamentarnych, a także film "Polityka". Tym razem spotykamy się w Parku Dąbrowskiego przy stoliku szachowym. Piotr Rybczyński przyniósł ciekawą pamiątkę - szachy wykonane przez jego dziadka na Syberii.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama