Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

W Kołobrzegu wybuchła afera związana z finansowaniem kampanii wyborczej PO przez przedstawiciela jednego z inwestorów w 2014 roku. Pieniądze miał wziąć ówczesny prezydent miasta Janusz Gromek. O sprawie rozpisują się media ogólnopolskie, fakt prawicowe, ale trudno podejrzewać o to inne gazety, które winny stanąć na wysokości zadania i aferę rozwikłać. Lokalna "Gazeta Wyborcza" była pierwsza w poszukiwaniu afery błyskotek. Ale to akurat nie dziwi. Dziwi natomiast, że obecna afera wybucha w środku jakże krótkiej kampanii wyborczej. I choć równie dziwne jest to, że były prezydent nie idzie do sądu w trybie wyborczym, to może jednak jego prawnicy mają rację. A my mieliśmy już jedną aferę korupcyjną, tyle, że w Radzie Miasta. Zakończyła się ona wielką farsą, umorzeniem, a jej autor - Krzysztof Plewko, dalej jest radnym, choć deklarował złożenie mandatu. Tu natomiast mamy do czynienia z domniemaniem niewinności. Nie można skazywać kogoś tylko dlatego, że ktoś mówi, że coś zrobił i mówi, że ma dowody. Czekamy na ich pokazanie. Plewko też miał mieć dowody, nawet nagrania...

W audycji komentujemy zachowanie nowego przewodniczącego Rady Miasta Piotra Lewandowskiego, który odmówił komentarza Radiu Kołobrzeg, nie chciał także komentować wydarzeń na sesji w audycji na naszym portalu. Odmówił także wiceprzewodniczący Artur Dąbkowski, który najgłośniej krzyczał, gdy prezydium rady objął PiS i ekipa Woźniaka, bez Kołobrzeskich Razem. Dziś, w prezydium są tylko Kołobrzescy Razem, a Dąbkowski nie krzyczy. Komentujemy wypowiedź Macieja Bejnarowicza o odwołaniu Rady Miasta, kolejne zalanie Kołobrzegu i atak dzika na mieszkankę Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama