Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Zapraszamy na wydanie po krótkiej przerwie komentarzy naszych radnych. Chcieliśmy zmienić formułę audycji tak, aby uczestniczyli w niej przewodniczący 4 klubów w Radzie Miasta, ale Piotr Lewandowski z Kołobrzeskich Razem nie był zainteresowany obecnością w studio, a Adam Hok z Nowego Kołobrzegu uznał ,że to jeszcze nie jest ten czas, że jego klub chce się zajmować sprawami miasta, a nie utarczkami politycznymi. Co ciekawe, w ten sposób zaplecze Anny Mieczkowskiej pozbawiło się możliwości komentowania bieżących wydarzeń w Kołobrzegu.

Tym razem tematem nr 1 jest kwestia podwyżek, a właściwie ich braku w spółkach miejskich. Według Macieja Bejnarowicza, to nieuczciwa sytuacja. Potwierdza to Jacek Woźniak, wskazując, że Anna Mieczkowska rozmawiała w kampanii wyborczej ze związkowcami i tak dużo im obiecała. Natomiast Dariusz Zawadzki uważa, że Zieleń Miejska, gdzie ma odbyć się referendum strajkowe, nie powinna być spółką miejską, ale zakładem budżetowym i nie byłoby takich problemów jak obecnie. - Skończmy z tą fikcją - apeluje.

W audycji komentujemy również sprawę Janusza Gromka i oskarżeń przedstawicieli jednego z przedsiębiorców o kradzież pieniędzy Platformy Obywatelskiej. Według naszych gości, były prezydent Kołobrzegu popełnił duży błąd nie sądząc się w trybie wyborczym, czym dał pole do domysłów i punktów zapalanych w kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej. Rozmawiamy również o zmianach w prezydium Rady Miasta Kołobrzeg i odwołaniu przewodniczącego Jacka Woźniaka. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama