Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

Podwyżki w spółkach miejskich stały się kością niezgody pomiędzy zarządami niektórych spółek i związkowcami, ale także pomiędzy opozycją a Anną Mieczkowską. Ta ostatnia, w kampanii wyborczej obiecywała wzrost wynagrodzeń, a także spełnianie postulatów związków zawodowych. W tym celu powołano funkcję pełnomocnika. Ale jak widać po sytuacji w Zieleni Miejskiej, która się oflagowała i przygotowuje do referendum strajkowego, nie wszystko wyszło. Gdyby spełnić oczekiwania związkowców, Zieleń Miejska musiałaby wyasygnować rocznie dodatkowo nawet 3 mln zł. Cóż, apetyty rosną w miarę jedzenia. A jak coś się obiecuje, to trzeba słowa dotrzymać, tyle, że po wyborach, zwłaszcza gdy miastem się rządzi, nie jest to już takie łatwe, co nie znaczy, że nie jest niemożliwe.

W naszej audycji komentujemy fakt wyciszenia tematu połączenia miasta z gminą, choć jeszcze niedawno mówiło się o tym głośno, mówimy o sytuacji w gminie Kołobrzeg, a także innych bieżących wydarzeniach, jak story z kanapkami prezydenckimi, ostatnim podpisaniem umów na przebudowę dróg i dziwnych minach niektórych polityków. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama