Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hok hoc kołobrzeg

W audycji "Rozmowy z widokiem na..." na antenie Radia Kołobrzeg, Piotr Rybczyński i Robert Dziemba rozmawiali z Czesławem Hocem, były posłem i europosłem Prawa i Sprawiedliwości, a także z posłem Platformy Obywatelskiej Markiem Hokiem. Redaktorzy rozmawiali w tematach kampanijnych, rozdawania kawy na targowisku, obietnic, sprawach ogólnopolskich i miejskich, a także o tym kto co zrobił, albo dlaczego nie zrobił. Parlamentarzyści odpowiadali, albo i nie. Miejscami było ostro, zwłaszcza wtedy, gdy Czesław Hoc spotkał się z krytyką działań rządu dotyczących obronności Polski. Wreszcie nie wytrzymał i wysłał redaktorów na Białoruś. Gorąco było również, gdy politycy licytowali się na to, kto dał pieniądze na stadion lekkoatletyczny w Kołobrzegu, a także w sprawie sytuacji w służbie zdrowia. A kto i dlaczego nie zaprosił prezydenta Dudy do Kołobrzegu? Poseł Hok nie za bardzo chciał to komentować, ograniczył się do stwierdzenia, że on szanuje prezydenta. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama