Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Komentujemy ostatnią sesję Rady Miasta i uchwałę o wygaszeniu procedury planistycznej dla Mirocic. Radny Dariusz Zawadzki, który popierał projekt uchwały, ostatecznie głosował przeciwko, ale jak sam się przyznał, przez pomyłkę. Dla niego sprawa jest oczywista i jeśli dwie największe instytucje negatywnie opiniują projekt planu, to dalsza praca nie ma sensu. Jacek Woźniak wskazuje, że poza jakimiś niewiele znaczącymi ruchami, od stycznia, od kiedy miasto wie o negatywnych opiniach w sprawie planu, niewiele w tej sprawie zrobiło i zastanawia się, czy ktoś nie czekał do wyborów do zmiany władzy... Rozmawiamy o tym, kto i dlaczego radnych nie poinformował o dokumentach z Ministerstwa Zdrowia oraz RDOŚ, a także o tym, czy Anna Mieczkowska ma własną wizję Mirocic. Więcej w materiale wideo...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama