Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Niedawno krytykowaliśmy radną Izabelę Zielińską za nadużywanie funkcji "ad vocem" na sesji Rady Miasta". Szefowa Klubu Obywatelski Kołobrzeg poinformowała nas jednak, że na ostatniej sesji nie nacisnęła tego przycisku ani razu. Co więcej, jak można było się dowiedzieć, szefowie klubów podczas specjalnego spotkania ustalili, że nie będzie używania tej funkcji na sesji. Tyleż, że się to nie sprawdziło. W takim razie można ustawić świnkę skarbonkę dla radnych i za każde ad vocem pobierać 5 złotych z płatnością dla kołobrzeskiego hospicjum. Być może to ukróci zbędne dyskusje na sesji i skłoni radnych do lepszej pracy na komisjach.

W komentarzu poruszamy sprawę Mirocic i głosowania radnych, poszukiwań nowego budynku dla Szkoły Muzycznej, konferencji Koalicji Obywatelskiej w magistracie i związanych z tym kłopotów, wreszcie, wygranej w sądzie radnej PiS Barbary Aściukiewicz. Nie zabrakło również zapowiedzi kulturalnych. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama