Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Tradycyjnie w naszym komentarzu opisujemy kołobrzeską rzeczywistość. Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory. Na razie nie wiadomo, jak bardzo wygrało je w naszym województwie, choć sama wygrana jest zaskoczeniem i jeśli się potwierdzi poza danymi sondażowymi, to będzie to ogromna klęska Koalicji Obywatelskiej w regionie. Na razie wiadomo, że posłem jest Czesław Hoc. Ważą się losy Marka Hoka. Otwarte jest pytanie, kto został senatorem. W Kołobrzegu prowadzi Janusz Gromek, ale wydaje się, że to nie Kołobrzeg decyduje w tej rozgrywce.

Komentujemy koncert młodzieżowy. Okazało się, że zwykły felieton na portalu, którego "nikt ne czyta", i w radiu, którego "nikt nie słucha", wywoła interakcje na poziomie 120 tysięcy na samym Facebooku. Pomysłodawcy supportu brak (to nikt z magistratu), a przy okazji okazało się, co znaczy tolerancja dla innych poglądów. Nic. Wybija się w tym prezydent Anna Mieczkowska, która wbrew oczekiwaniom otoczenia, potrafiła przeprosić tych, którzy poczuli się tym występem urażeni. Szacunek za postawę i odwagę.

Komentujemy również walkę z głodem radnego Barwinka i jego kolejną walkę o pracę, a także apel starosty do radnych o wybór, albo uzdrowisko, albo budowlanka. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama