Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

W regionie wygrało Prawo i Sprawiedliwość, w Powiecie Kołobrzeskim wygrało Prawo i Sprawiedliwość, a w Kołobrzegu minimalnie, ale jednak wygrała Koalicja Obywatelska. Czy nasze miasto to wioska Gallów, w której mieszkańcy piją magiczny napój, broniąc się przed Rzymianami? Kołobrzeg ma po raz pierwszy w historii aż trzech parlamentarzystów: dwóch posłów i senatora. I czy wszyscy będą pracować na rzecz naszego miasta?

W audycji komentowany jest również fakt zatrzymania inwestycji w postaci budowy miejsca spędzania czasu wolnego, wzrost opłat za parkingi i problemy z parkingiem wielopoziomowym. Pytanie także o legalność pobierania obecnych opłat za płatne parkowanie w świetle skargi kołobrzeżanina. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama