Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Kiedy będą parkingi wielopoziomowe, skoro od kilku lat nie potrafimy sobie poradzić z jednym, przy ulicy Kamiennej? Co z parkingami buforowymi? Co z lepszą Komunikacją Miejską i ograniczaniem ruchu w centrum i uzdrowisku? Słusznie ostatnio na jednej z komisji Ewa Pełechata przestawiała pewne pomysły, za co spotkała się z krytyką niektórych radnych. Brak spójnej wizji i politykę transportową i brak środków na nią oznaczać będzie dalszy paraliż komunikacyjny miasta. Już dziś mieszkańcy skarżą się, że nie mogą wjeżdżać w godzinach szczytu na drogę nr 163, ulicę Krzywoustego, z dróg podporządkowanych z Janisk i Budzistowa.

Komentujemy zmianę polityki mieszkaniowej miasta, inwestycję gminy Kołobrzeg pod nazwą Centrum Sportów Wodnych i odejście Jerzego Wolskiego z funkcji zastępcy wójta, podnoszenie podatków tu i tam, ale także wiele innych tematów. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama