Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Ile można powiedzieć o braku krzyża na rysunku? Dużo, nawet o wiele za dużo. Artysta narysował, ktoś zatwierdził, wielu przez miesiące nie zauważyło. Tak utrwaliła się Karta Mieszkańca. Awantura powstała dopiero teraz. Winny? Anna Mieczkowska. Prezydenta można krytykować za wiele rzeczy, ale tym razem to chyba przegięcie. Tak oto plany Kołobrzegu jako miejsca do życia na Ziemi, przyjaznego ludziom, pokrzyżowały Annie Mieczkowskiej polityczne knucia i podziały, które zaminowały miasto. Swoje dołożył ksiądz Tadeusz Wilk w niedawnym kazaniu w bazylice. Lont się tli, brakuje tylko protestów KOD. Czym to się skończy?

Powstaje oczywiście pytanie, czy radni nie potrafią wypełnić prostego oświadczenia majątkowego? Jak ludzie, którzy z mównicy są takimi ekspertami, nie umieją wypełnić kilku rubryk? Nam to nie przeszkadza, ale sprawa jakoś nadzwyczajnie zbulwersowała kołobrzeżan. My natomiast pytamy o sprawę parkowania płatnego, w temacie którego śledztwo wszczęła prokuratura. Pytamy, kto oddał kołobrzeżanom pieniądze za kilka lat bezprawnego poboru opłat w soboty, choć to niezgodne z prawem? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama