Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

lewandowski kołobrzeg

Jacek Woźniak zarzuca uchwale Rady Miasta Kołobrzeg dotyczącej leczenia niepłodności metodą in vitro niezgodność z obowiązującym prawem (przeczytaj). Piotr Lewandowski, przewodniczący Rady Miasta, który był gościem naszego miejskiego kwadransa, jest zdania, że radni dochowali staranności podczas procedowania tech uchwały i ręczy, że nie było to robione na pokaz pomimo świadomości, że wojewoda uchwałę uchyli. Lewandowski odrzuca także zarzut brak przeprowadzenia wymaganych prawem badań.

Od poniedziałku radni rozpoczną prace nad statutem miasta podczas posiedzenia Komisji Prawa. To kolejne podejście do tego dokumentu i jak mówi Piotr Lewandowski, ma ono odbywać się w toku wzajemnego zrozumienia i poprawienia jakości stanowienia prawa przez radnych. Z przewodniczącym rady rozmawiamy także o czwartkowym spotkaniu w temacie kolei, która ma dotrzeć do Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama