Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Powracamy do tematu Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej, na którą radni bez żadnych warunków, na ślepo, przeznaczyli w budżecie do RCK na 2020 rok 100 tysięcy złotych. Im więcej pytań, tym więcej wątpliwości. Władze miasta czują się oszukane, dyrygentka do tej pory milczy, a pomimo zapowiedzi, że na razie więcej koncertów nie będzie, zapowiedziano już kolejny i jak powiedziano nam w magistracie, znowu za 15 tysięcy. Zostanie do wydania jeszcze 70 tysięcy złotych. Na razie nie wiadomo co będzie dalej, czekamy i pytamy, czy takiego miasta jak Kołobrzeg nie stać na to, żeby w tak zwanej kołobrzeskiej orkiestrze grał chociaż ktoś z Kołobrzegu?

Podsumowujemy wybory dyrektora szpitala, ugodę, jaką z byłymi pracownikami zawarła Anna Mieczkowska w sądzie, a także nowe podejście do zmian w wysokości opłat za śmieci i kontrowersje w sprawie rozbudowy kolei w Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama