Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

zielińska kołobrzeg

W "Miejskim Kwadransie" rozmawiamy dziś z Izabelą Zielińską, szefową Klubu Obywatelski Kołobrzeg Jacka Woźniaka w Radzie Miasta. Zaczynamy od afery z trollami internetowymi, którą ujawniliśmy na naszym portalu. Jak mówi Izabela Zielińska, była hejtowana w kampanii wyborczej przez Anetę Horst. Zna to konto, a właściwie już teraz internetowego trolla i go zablokowała. Jej zdaniem, takie rzeczy nie miały prawa się wydarzyć, a jednak tak wygląda kołobrzeska polityka na Facebooku.

Z radną rozmawiamy o nowej metodzie rozliczania śmieci. Ryczałt ma obniżyć koszty i jak mówi Zielińska, niewiele brakuje do kompromis w Radzie Miasta. Co ważne, mają zostać przygotowane osłony dla osób starszych i samotnych. Poruszamy także temat in vitro i uchwały Rady Miasta Kołobrzeg. Tu radna nie zgadza się ze swoim klubowym kolegą Jackiem Woźniakiem i uważa, że uchwala Rady Miasta w tym zakresie jest zgodna z prawem, ale wojewoda ją uchyli z przyczyn ideologicznych. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama