Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Warto zacząć od rzeczy pozytywnych, które w ostatnich 7 dniach się wydarzyły. To otwarcie ścieżki edukacyjnej w Porcie Jachtowym. Sobotnie spotkanie zorganizowane przez Zarząd Portu Morskiego w Reducie Morast pokazało, że mieszkańcy i turyści interesują się historią, a wystarczy ją odpowiednio zaprezentować, aby stanowiła atrakcję turystyczną.

Trudno nie podsumować tego co działo się w temacie trolli. Portal Miastokolobrzeg.pl ujawnił funkcjonowanie na Facebooku fałszywych kont, a także ich urzędowanie na profilu "Kołobrzeg Bez Cenzury". Wszystkie te konta zostały usunięte, część jeszcze przed publikacją pierwszego tekstu. O całej sprawie z wyprzedzeniem wiedział poseł Czesław Hoc, ale wówczas nie widział problemu. Afera rozpętała się, bo Robert Dziemba napisał, że rozpoznał w opisanym geju osobę Czesława Hoca. Polityk PiS zapowiedział skierowanie sprawy do sądu. Redaktor publicznie przeprosił posła, ale ten stwierdził, że przeprosiny były nieszczere. W audycji, redaktor jeszcze raz przeprasza Hoca, a Piotr Rybczyński też uważa, że w hejterskim tekście jest mowa o polityku PiS i tylko osoba nieznająca kołobrzeskich realiów może nie orientować się w sprawie. Czy wobec niego poseł Hoc też wystąpi do sądu? Czy stanie się tak wobec każdego, kto wyrazi swoją opinię? Czy już nie można interpretować tekstów, nawet jeśli są, jakie są? Czesław Hoc zareagował po 5 dniach, gdy wyczyszczono Facebooka z kont internetowych, łącznie z wpisani działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Dzień wcześniej, do zrobienia porządków w szeregach PiS wezwał go polityk PO - poseł Marek Hok.

Na koniec, prowadzący pozdrawiają kołobrzeskich gejów i liczą na mniej strollowany tydzień. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama