Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

rybczyński kołobrzeg

Trudno nie nawiązać do tego, co działo się ostatnio w sejmie. Gest posłanki Lichockiej wyjaśnia filozoficznie redaktor Piotr Rybczyński, który przy okazji próbował telefonicznie skontaktować się z posłem PiS Czesławem Hocem, aby dowiedzieć się, dlaczego jako lekarz głosował przeciwko przeznaczeniu 2 mld zł na onkologię, tylko wcisnął te pieniądze na rządową propagandę. Hoc ani nie odebrał, ani nie oddzwonił.

Ta audycja zrealizowana została na kołobrzeskiej stacji, która niedawno została odnowiona. Tym razem w komentarzu nie zabraknie spraw miejskich, zwłaszcza tematyki ostatnich konferencji, a więc zwolnień w magistracie, "przenikliwego" oka opozycji, a także tematu orkiestry kameralnej. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama