Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Tym razem odwiedzamy wieżę bazyliki, w której znajduje się Muzeum Diecezjalne w Kołobrzegu. Pod hełmem północnym umiejscowiono makietę Twierdzy Kołobrzeg, w wykonaniu Jacka Kawałka i uczniów LO im. Henryka Sienkiewicza. Dzięki temu można patrzeć na miasto z góry. A jest i co komentować. Mieszkańców oburzyła kwestia jednego z najwyższych budynków w mieście, w dodatku w strefie uzdrowiskowej. Jak to ma się do ograniczania ruchu w tej strefie? Rozmawiamy o śmieciach, wycince drzew, nowym klubie seniora, a także komentarzu Mariana Sieradzkiego. W środę też sesja Rady Miasta Kołobrzeg. W audycji pomyliliśmy godzinę otwarcia piątkowej wystawy w Galerii Sztuki Współczesnej. Zapraszamy was na godz. 18.00. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama