Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

bejnarowicz kołobrzeg

Z Maciejem Bejnarowiczem, szefem Klubu Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miasta, rozmawiamy m.in. o temacie porozumienia wodno-ściekowego. Według radnego, cały spektakl z wycofywaniem się z porozumienia międzygminnego, był niepotrzebny. Wskazuje on, że prawo nie działa wstecz, a więc z tego działania nic mieszkańcy nie otrzymają. Nie ma też żadnej współpracy w tym zakresie z gminami, jest za to spór.

- Po co nam konflikt z gminą? Mi to się nie podoba. Uważam, że to jest pijarowski kolejny myk, mający na celu pokazanie mieszkańcom: zobaczcie, jaka ja jestem waleczna o wasze sprawy - mówi Bejnarowicz.


Szef Klubu PiS wskazuje również jeden z powodów, dla których jego zdaniem ucichła kwestia połączenia gminy Miasto Kołobrzeg i gminy Kołobrzeg. Jest nim fakt, że w tej gminie w ostatnich wyborach wygrało Prawo i Sprawiedliwość i istnieje obawa o przegrane kolejne wybory samorządowe przez opcję rządzącą miastem. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama