Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woźniak kołobrzeg

Z Jackiem Woźniakiem rozmawiamy na temat samolikwidacji Klubu Obywatelski Kołobrzeg Jacka Woźniaka w Radzie Miasta. Zdaniem radnego, o swoim odejściu zdecydowała Izabela Zielińska, była już szefowa klubu, ale nie z powodów, o których mówiła na sesji, a na pewno nie był to jedyny powód. Wskazuje on na dodatkowe główne podłoże związane z opuszczeniem klubu, w dodatku w formie małego show na sesji i dowodzi, że wiedziały o tym wcześniej inne osoby w Radzie Miasta. Przy okazji, przewodniczący dla wystąpienia radnej miał złamać statu miasta.

Pytamy Jacka Woźniaka, o skręt w kierunku Prawa i Sprawiedliwości, czemu radny zaprzecza. Dlaczego Izabeli Zielińskiej nie przeszkadzał rzekomy manewr Woźniaka, o którym mówił marszałek Geblewicz, albo wtedy, gdy pracę dostawali inni członkowie klubu, ba, rozmawiała o niej sama radna Zielińska? W naszej rozmowie padają te i inne niewygodne pytania. Izabela Zielińska będzie naszym gościem w czwartek.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama