Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

bańkowska kołobrzeg

W audycji Radia Kołobrzeg "Rozmowy z widokiem na", Piotr Rybczyński i Robert Dziemba rozmawiają z Anną Bańkowską, członkiem Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. Jeszcze do niedawna, uczyła chemii w LO im. Mikołaja Kopernika, będąc jednocześnie wicedyrektorem szkoły. Ale jak szybko się okazuje, z wprawy nie wyszła i sprzedawanie uczniowskiej ściemy na nic się zdało. W rozmowie nie brakuje tematów politycznych, kwestii finansowych, w tym faktu zbyt dużej agregacji środków np. na kulturę w Szczecinie, w przeciwieństwie do wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Pada także pytanie o to, czy Urząd Marszałkowski jest potrzebny, skoro jest Urząd Wojewódzki. Członek zarządu odpowiada, że nie wie po co jest ten drugi i należałoby mu się przyjrzeć, bo jego funkcja sprowadza się do kontroli czy rozdawania komunikatów.

Nie zabrakło pytania o wstążeczkę i o to, czy praca członka zarządu jest tak lekka. Zdaniem Anny Bańkowskiej to mit krzywdzący nie niezgodny z rzeczywistością. Na koniec padło pytanie, czy potrzebny jest Dzień Kobiet. Odpowiedź w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama