Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

zielińska kołobrzeg

Dziś w "Miejskim Kwadransie" gościliśmy Izabelę Zielińską, radną niezależną. Na początku rozmawialiśmy z nią o zagrożeniu koronawirusem, śmieciach i cenie wody. Rada uważa, że kwestia kompromisu śmieciowego i to, czy jest ona korzystna dla mieszkańców, potwierdzi się bądź przepadnie w praktyce. Powróciliśmy także do tematu odejścia szefowej Klubu OK Kołobrzeg Jacka Woźniaka. W poniedziałek temat ten poruszaliśmy z Jackiem Woźniakiem (zobacz). Pytaliśmy radną, czy nie przeszkadzało jej skręcanie do PiS-u jej klubu, gdy układał się on z PiS, gdy radni PiS dostali większość komisji dla siebie, a radna Zielińska Komisję Budżetowo-Gospodarczą. A gdzie była radna, gdy pracę dostawali radni jej klubu? Ona sama przecież uczestniczyła w rozmowach z politykami PiS w związku z jej zatrudnieniem. Sprawa stała się nieaktualna po tym, gdy zagłosowała za in vitro. A dlaczego radnej przeszkadza skarga Jacka Woźniaka w kwestii uchwały in vitro, gdy uchwała ta jest niezgodna z prawem, co potwierdzają niektórzy urzędnicy? Powstaje pytanie, co dla radnego jest ważniejsze: prawo, czy ideały? Dla radnej Zielińskiej najważniejsi się mieszkańcy. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama