Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

W mieście zapada wiele decyzji i toczy się wiele spraw. Wydaje się jednak, że generalnie mieszkańcy nie są zainteresowani tym, co dzieje się w mieście. Spotkania osiedlowe, pomimo komunikatów, odbywają się przy mizernej frekwencji. Wyłożenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, pomimo zapowiedzi w mediach, odbyło się przy znikomym zainteresowaniu. A co się dzieje później? Protesty, bunty, skargi i lamenty. Bez zainteresowania i to bieżącego zainteresowania niewiele potem można zrobić.

Tymczasem, Basen Milenium przechodzi właśnie prace remontowe i będzie nieczynny przez trzy tygodnie. Koronawirus robi coraz większe spustoszenie siejąc panikę. Radna Izabela Zielińska dokonała manewru wyprzedzającego na zakręcie z PiS, a w niedzielę odwiedzi nas Robert Biedroń. Czego chcieć więcej? Warto zobaczyć w materiale wideo...reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama