Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

zawadzki kołobrzeg

Dariusz Zawadzki, radny Kołobrzeskich Razem, nie ma wątpliwości, że koronawirus uderzy w branżę turystyczną. Już teraz część rezerwacji krótkoterminowych jest odwoływana. Właśnie trwa spotkanie branży turystycznej z prezydent Anną Mieczkowską i do tego tematu będziemy wracać. Natomiast z radnym Zawadzkim rozmawiamy o możliwości powstania lewicowego klubu w Radzie Miasta, a także płatnych parkingach w strefie uzdrowiskowej oraz ograniczaniu ruchu w mieście. Zawadzki uważa, że płatne parkingi spowodują zwiększenie ruchu w strefie A uzdrowiska i nie jest fanem tego typu rozwiązań. Natomiast jest zwolennikiem ograniczenia ruchu w centrum miasta, ale wtedy, gdy powstaną parkingi buforowe. Czyli na razie nie wiadomo kiedy. Dopytywany, radny stwierdza, że może złożyć projekt uchwały intencyjnej do rady, aby przekonać się, jakim pomysłem projekt ten cieszy się w Radzie Miasta. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama