Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

miedziński kołobrzeg

Trwa przekonanie, że najpierw trzeba walczyć z epidemią koronawirusa. Jak uporamy się z chorobą, przyjdzie czas na gospodarkę. Tak samo, jak wirus nie poczeka w żaden sposób na człowieka, tylko robi swoje, identycznie procesy gospodarcze nie zaczekają, aż władza zacznie się zastanawiać, co tu robić. To koronawirus zainfekował gospodarkę miasta i trzeba stosować w tej kwestii adekwatne metody. I to w miarę szybko. A przynajmniej mieć "Plan B". Tymczasem nikt czegoś takiego nie ma. I o tym rozmawiamy z doktorem Mariuszem Miedzińskim. Dyskutujemy również o tym, dlaczego tak dużo osób cieszyło się, gdy wyjeżdżali z Kołobrzegu obywatele Niemiec, nasi goście, albo gdy zamykano hotele i ośrodki wypoczynkowe. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama