Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woźniak kołobrzeg

Po krótkiej przerwie wywołanej zalewem przeróżnych informacji i komunikatów, zmieniających nasze życie na czas epidemii, powracamy do publicystyki bieżącej, realizowanej na odległość. Rozmawiamy na początek z Jackiem Woźniakiem, radnym niezależnym, który stał się bohaterem poważnego zamieszania po tym, jak skrytykował prezydent Annę Mieczkowską za to, że na swojej konferencji nie powiedziała wszystkiego. Chodziło o zarażenie wirusem dyrektora Centrum Usług Wspólnych, co po pytaniach radnego wywołało niemałe zamieszanie w mieście. Zdaniem radnego, jego pytania były uzasadnione i uważa, że doprowadziły do ujawnienia osoby chorej, co uspokoiło sytuację w kołobrzeskiej oświacie.

Z radnym rozmawiamy także o pomocy dla branży turystycznej w okresie epidemii. Jacek Woźniak jest za pomocą branży turystycznej, ale na określonych zasadach. Wskazuje również, że obecna strategia promocji jest nieadekwatna do sytuacji, z jaką musimy się zmierzyć. I dowodzi, że tylko część branży brała udział w jej tworzeniu, bo jak uważa radny, pozostali nie byli tym zainteresowani. Dlaczego? Bo każdy promował się jak chciał i widział własny interes.

Z radnym rozmawiamy także o wyborach prezydenckich. Jak mówi Woźniak, zamierza wziąć w nich udział. Więcej w materiale wideo.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama